Mahogny. Bemålad urtavla. Dekorer i mässing. Urtavlan märkt J.Barr Glasgow. Nyckel till dörr saknas. Slitage, småskador. (Höjd 212)
700 SEK | 2022-10-01 14:06 |
650 SEK | 2022-10-02 10:02 |
300 SEK | 2022-10-01 16:03 |
150 SEK | 2022-09-30 22:18 |
100 SEK | 2022-09-29 19:45 |
100 SEK | Startpris |