Delvis originalmålat. Rak form. Urverk från Stjärnsund, monogramsignerat AK. Slitage, urtavla med skador, färgbortfall. (Höjd 215)
2 100 SEK | 2022-10-02 10:10 |
2 000 SEK | 2022-10-02 11:16 |
900 SEK | 2022-10-01 19:58 |
550 SEK | 2022-10-01 08:52 |
100 SEK | 2022-09-29 23:11 |
100 SEK | Startpris |