Originalmålning. En dörr. Invändigt med hylla och skedhylla. Slitage, avslag, dörr med lagning och senare gångjärn, listskador. (Höjd 65, bredd 56, djup 27)
2 100 SEK | 2022-10-02 11:49 |
2 000 SEK | 2022-10-01 20:48 |
700 SEK | 2022-09-30 09:17 |
150 SEK | 2022-09-30 22:17 |
100 SEK | Startpris |