Skiktlimmad bok. Med sadelgjord. Stämplad. Bruksslitage, fläckar, enstaka stötmärken. (Höjd 84)
7 000 SEK | 2022-10-02 11:59 |
6 800 SEK | 2022-10-02 12:00 |
6 000 SEK | 2022-10-02 11:58 |
3 200 SEK | 2022-10-02 11:46 |
3 000 SEK | 2022-09-30 21:55 |
2 300 SEK | 2022-10-01 23:48 |
2 100 SEK | 2022-09-30 12:22 |
1 400 SEK | 2022-09-30 20:08 |
1 000 SEK | 2022-09-30 19:50 |
900 SEK | 2022-09-30 15:56 |
700 SEK | 2022-09-30 10:10 |
650 SEK | 2022-09-30 08:34 |
600 SEK | 2022-09-30 06:56 |
100 SEK | Startpris |