Fanerat i mahogny och valnöt. En dörr, invändigt fyra hyllplan. Nedtill med en låda. Nyckel finns. Fanerskador, repor, slitage. (Höjd 206, bredd 80, djup 60)
7 200 SEK | 2022-10-01 19:36 |
7 000 SEK | 2022-10-02 08:06 |
6 000 SEK | 2022-10-01 18:01 |
1 100 SEK | 2022-09-29 21:28 |
150 SEK | 2022-09-30 11:39 |
100 SEK | Startpris |