Originalmålning. Med bemålat monogram och datering. Förstärkningar, slitage, nötningar, ostadig, sprickor, enstaka ytskador. (Höjd 92)
1 400 SEK | 2022-10-02 12:01 |
1 300 SEK | 2022-10-02 11:59 |
1 200 SEK | 2022-10-02 11:42 |
1 000 SEK | 2022-10-01 20:26 |
950 SEK | 2022-09-30 18:14 |
150 SEK | 2022-09-30 08:38 |
100 SEK | Startpris |