Teak. Plakettmärkt. Repor, fläckar, mindre fanerskador. (Höjd 54, 122x56)
1 100 SEK | 2022-10-02 11:53 |
1 000 SEK | 2022-10-02 07:34 |
500 SEK | 2022-10-01 18:57 |
450 SEK | 2022-10-02 07:24 |
250 SEK | 2022-10-01 19:47 |
150 SEK | 2022-09-30 15:53 |
100 SEK | Startpris |