Originalmålning. Med en låda. Konturerad sarg. Bemålat monogram och datering. Ett benfäste med lagning. Färgslitage, torrsprickor. (Höjd 74, 92x57)
850 SEK | 2022-10-02 12:01 |
800 SEK | 2022-10-02 12:01 |
550 SEK | 2022-10-02 11:58 |
350 SEK | 2022-10-01 10:36 |
200 SEK | 2022-10-01 16:38 |
100 SEK | Startpris |