Rödlackad trä. Stämplade. Bruksslitage, enstaka stötmärken. (Höjd 100)
3 200 SEK | 2022-10-02 12:44 |
3 000 SEK | 2022-10-02 11:58 |
2 700 SEK | 2022-10-02 11:58 |
1 600 SEK | 2022-10-02 10:33 |
1 000 SEK | 2022-10-02 08:55 |
850 SEK | 2022-10-01 23:14 |
800 SEK | 2022-10-01 22:52 |
550 SEK | 2022-09-30 21:13 |
250 SEK | 2022-09-30 17:51 |
100 SEK | 2022-09-29 18:38 |
100 SEK | Startpris |