Bl.a. i ebenholts med inläggningar av ben. Med 36st lådor samt bakomliggande lönnfack. Uppfällbart lock. Underrede med två lådor, 1800-tal. Slitage, fanersprickor, småskador, ställvis maskstunget, renoverat, ett ben med skadat fäste. (Skåpets höjd 81, bredd 107, djup 43, underredets höjd 85)
22 000 SEK | 2022-10-02 09:53 |
21 000 SEK | 2022-10-02 11:59 |
19 500 SEK | 2022-10-01 19:16 |
18 000 SEK | 2022-10-01 18:59 |
9 600 SEK | 2022-10-01 09:27 |
5 000 SEK | 2022-09-30 20:12 |
4 600 SEK | 2022-09-30 19:23 |
4 200 SEK | 2022-09-30 02:22 |
4 000 SEK | 2022-09-29 20:20 |
4 000 SEK | 2022-09-29 21:56 |
3 600 SEK | 2022-09-29 21:49 |
3 200 SEK | 2022-09-29 18:03 |
100 SEK | Startpris |