Originalmålning. Upptill med dubbla dörrar, två lådor. Invändigt med hylla och skedhylla. Nedre dörr med bemålad kyrka. Ställvis något maskstunget. Mittskiva med lagning. Torrsprickor, fåtal retuscher, kompletteringar, slitage. (Höjd 197, bredd 124, djup 49)
53 000 SEK | 2022-10-02 11:59 |
52 000 SEK | 2022-10-02 11:59 |
45 000 SEK | 2022-10-02 11:57 |
32 000 SEK | 2022-10-02 10:12 |
29 000 SEK | 2022-10-01 14:08 |
27 000 SEK | 2022-10-01 23:13 |
25 000 SEK | 2022-10-01 12:52 |
19 500 SEK | 2022-09-26 10:20 |
12 500 SEK | 2022-09-30 00:11 |
8 600 SEK | 2022-09-29 23:19 |
8 200 SEK | 2022-09-29 21:35 |
2 500 SEK | 2022-09-29 20:48 |
2 300 SEK | 2022-09-29 19:53 |
150 SEK | 2022-09-29 19:35 |
100 SEK | Startpris |