Bronserade. Med skuren dekor. Tvådelat glas. Slitage, fläckar, färgbortfall, dekorskador. (Höjd ca.80, bredd ca.40)
1 800 SEK | 2022-10-02 12:15 |
1 700 SEK | 2022-10-02 12:01 |
1 600 SEK | 2022-10-02 11:54 |
1 300 SEK | 2022-10-01 17:18 |
950 SEK | 2022-10-02 11:46 |
700 SEK | 2022-10-02 09:47 |
600 SEK | 2022-10-02 07:34 |
300 SEK | 2022-10-01 20:54 |
100 SEK | 2022-09-30 13:48 |
100 SEK | Startpris |