Etikettmärkt, stämplad. Smärre krackelering. (Höjd 18)
400 SEK | 2022-10-02 11:19 |
350 SEK | 2022-10-01 01:18 |
250 SEK | 2022-10-01 13:25 |
100 SEK | Startpris |