Emaljerad plåt. Slitage, kanter med emaljskador. (50x25)
1 200 SEK | 2022-10-02 11:57 |
1 100 SEK | 2022-10-02 11:21 |
850 SEK | 2022-10-01 10:27 |
500 SEK | 2022-09-30 23:02 |
350 SEK | 2022-10-01 07:14 |
150 SEK | 2022-09-30 20:19 |
100 SEK | 2022-09-30 00:37 |
100 SEK | Startpris |