Bronserad. Med dekor av blomster och keruber. Dekorskador, slitage, lösa delar medföljer, sprickor, lagningar, bakstycke delvis löst. (Höjd 123)
2 600 SEK | 2022-10-02 11:59 |
2 500 SEK | 2022-10-02 11:59 |
2 400 SEK | 2022-10-02 11:57 |
2 200 SEK | 2022-10-02 11:56 |
1 400 SEK | 2022-10-02 09:04 |
600 SEK | 2022-10-01 22:30 |
350 SEK | 2022-10-01 08:36 |
200 SEK | 2022-09-30 14:44 |
150 SEK | 2022-09-29 19:43 |
100 SEK | 2022-09-29 18:40 |
100 SEK | Startpris |