Porslin. Rovfågel. Stämplad. En klo med nagg. (Höjd 44)
2 100 SEK | 2022-10-02 12:01 |
2 000 SEK | 2022-10-02 11:58 |
1 700 SEK | 2022-10-02 01:07 |
700 SEK | 2022-09-30 13:48 |
650 SEK | 2022-09-30 09:57 |
600 SEK | 2022-09-29 19:21 |
250 SEK | 2022-09-29 19:31 |
100 SEK | Startpris |