Järnsmide. För tre ljus. Stämplad "Sweden". Ytslitage, fläckar. (Höjd 55)
1 100 SEK | 2022-10-02 10:43 |
1 000 SEK | 2022-09-30 22:13 |
1 000 SEK | 2022-10-02 09:33 |
700 SEK | 2022-09-30 22:31 |
300 SEK | 2022-09-30 19:54 |
250 SEK | 2022-09-30 14:20 |
150 SEK | 2022-09-30 10:52 |
100 SEK | 2022-09-29 19:28 |
100 SEK | Startpris |