Förgyllt trä. Plakettmärkt. Slitage. (Diameter 25,5)
1 800 SEK | 2022-10-02 11:50 |
1 700 SEK | 2022-10-02 09:00 |
1 200 SEK | 2022-09-30 16:30 |
1 000 SEK | 2022-09-30 12:21 |
150 SEK | 2022-09-30 06:29 |
100 SEK | 2022-09-29 19:53 |
100 SEK | Startpris |