Med slida. Horn och läder. Skuren och färgad dekor. Signerad. Spets avbruten. Slida med spricka. Slitage, repor, fläckar. (Totallängd 20)
600 SEK | 2022-10-02 11:44 |
550 SEK | 2022-10-01 18:55 |
450 SEK | 2022-10-02 09:15 |
350 SEK | 2022-10-01 10:27 |
250 SEK | 2022-09-30 22:04 |
100 SEK | 2022-09-30 10:54 |
100 SEK | Startpris |