Med tryckt dekor. Kaffekoppar 20st, kaffefat 23st, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, fläckar, bl.a. med repor, enstaka skada. (Kopparnas höjd 7, diameter 7)
1 100 SEK | 2022-10-02 10:11 |
1 000 SEK | 2022-10-01 09:31 |
150 SEK | 2022-09-30 10:36 |
100 SEK | Startpris |