Förgyllt armband. Mekaniskt. Bruksslitage. (Diameter 19mm)
750 SEK | 2022-10-02 09:43 |
700 SEK | 2022-09-30 14:29 |
700 SEK | 2022-10-02 00:52 |
600 SEK | 2022-10-01 22:35 |
400 SEK | 2022-09-30 16:29 |
100 SEK | Startpris |