Mattallrikar 9st, djupa tallrikar 6+6, förrättstallrikar 11st samt serveringsdelar 7st. Bruksslitage, enstaka nagg, bl.a. med krackelering. (Mattallrikarnas diameter 24,5)
850 SEK | 2022-10-02 11:28 |
800 SEK | 2022-10-01 18:39 |
750 SEK | 2022-10-01 22:29 |
550 SEK | 2022-10-01 10:03 |
500 SEK | 2022-10-01 11:55 |
400 SEK | 2022-10-01 06:29 |
250 SEK | 2022-10-01 02:40 |
100 SEK | Startpris |