Bronserad. Fasettslipat glas. Sprickor, lagningar, dekorskador. (Höjd 112)
400 SEK | 2022-10-02 06:34 |
350 SEK | 2022-10-02 11:38 |
200 SEK | 2022-10-02 11:27 |
100 SEK | Startpris |