Fajans. Med handmålad dekor av nejlika. Omärkt. Lagningar, retuscher. Repor. (Diameter 34,5)
1 800 SEK | 2022-10-02 11:50 |
1 700 SEK | 2022-10-02 12:44 |
1 400 SEK | 2022-10-02 11:47 |
900 SEK | 2022-10-02 10:51 |
550 SEK | 2022-10-02 08:45 |
450 SEK | 2022-09-30 07:06 |
100 SEK | Startpris |