Tekoppar 23st, tefat 25st, sockerskål, gräddkanna samt kaffekanna. Kaffekannan saknar lock. Bl.a. med krackelering och missfärgning. Bruksslitage, enstaka skada. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 11)
2 100 SEK | 2022-10-02 10:08 |
2 000 SEK | 2022-10-02 08:29 |
1 000 SEK | 2022-10-01 09:25 |
650 SEK | 2022-09-30 23:39 |
550 SEK | 2022-09-30 17:22 |
100 SEK | Startpris |