Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavla med repor. (Diameter 33mm, totalvikt exklusive kedja 28g.)
1 600 SEK | 2022-10-02 11:59 |
1 500 SEK | 2022-10-02 00:52 |
1 400 SEK | 2022-09-29 19:18 |
1 400 SEK | 2022-10-01 16:04 |
1 200 SEK | 2022-09-30 14:27 |
100 SEK | 2022-09-29 18:21 |
100 SEK | Startpris |