Med tryckt dekor. Kaffekoppar 11st, kaffefat 12st samt assietter 12st. Bruksslitage, mindre fläckar. En kopp missfärgad och med nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 6,5)
1 800 SEK | 2022-09-30 13:52 |
1 700 SEK | 2022-10-01 20:59 |
1 300 SEK | 2022-10-01 17:15 |
800 SEK | 2022-09-30 16:32 |
100 SEK | 2022-09-29 22:03 |
100 SEK | Startpris |