Vitglaserat stengods. Signerad. Ytslitage. (Längd 39)
550 SEK | 2022-10-01 20:49 |
500 SEK | 2022-10-02 09:15 |
350 SEK | 2022-10-01 14:13 |
150 SEK | 2022-10-01 10:08 |
100 SEK | 2022-09-30 21:25 |
100 SEK | Startpris |