Rostfritt stål. Matknivar 12st, matgafflar 12st, matskedar 12st, förrättsbestick 18st, kaffeskedar 7st, bakelsegafflar 12st, plockgafflar 4st, såsslev samt drinkskedar 6st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21)
1 700 SEK | 2022-10-02 08:20 |
1 600 SEK | 2022-10-02 08:19 |
1 200 SEK | 2022-10-02 07:25 |
700 SEK | 2022-10-01 21:32 |
500 SEK | 2022-10-01 16:19 |
450 SEK | 2022-10-01 10:54 |
400 SEK | 2022-10-01 10:07 |
150 SEK | 2022-09-30 06:27 |
100 SEK | 2022-09-29 22:13 |
100 SEK | Startpris |