Vittonat glas. Mynning med naggar. Ytslitage. (Höjd 34)
1 800 SEK | 2022-10-02 12:00 |
1 700 SEK | 2022-10-02 12:00 |
800 SEK | 2022-10-02 11:43 |
650 SEK | 2022-10-02 07:53 |
450 SEK | 2022-10-01 09:11 |
350 SEK | 2022-09-30 17:04 |
100 SEK | 2022-09-30 15:52 |
100 SEK | Startpris |