Delvis förgylld mässing. I form av fågelbur. Går ej vid enklare test. Gallret löst, slitage. (Höjd 26)
950 SEK | 2022-10-01 22:50 |
900 SEK | 2022-10-02 11:56 |
800 SEK | 2022-10-01 19:44 |
350 SEK | 2022-09-30 10:05 |
300 SEK | 2022-09-30 13:09 |
100 SEK | Startpris |