Stengods. Stämplad. Mindre fotnagg. (Längd 17,5)
1 300 SEK | 2022-10-02 11:41 |
1 200 SEK | 2022-10-02 11:17 |
850 SEK | 2022-10-02 09:25 |
800 SEK | 2022-10-02 09:13 |
700 SEK | 2022-09-30 19:55 |
150 SEK | 2022-09-29 20:12 |
100 SEK | 2022-09-29 19:54 |
100 SEK | Startpris |