Oval form. Emaljskador, rost, repor. (Bredd 62)
2 700 SEK | 2022-10-02 11:42 |
2 700 SEK | 2022-10-02 11:43 |
2 300 SEK | 2022-10-02 08:14 |
1 900 SEK | 2022-10-01 10:43 |
1 800 SEK | 2022-10-01 09:32 |
750 SEK | 2022-09-30 17:34 |
550 SEK | 2022-09-29 21:20 |
350 SEK | 2022-09-29 18:35 |
150 SEK | 2022-09-29 20:12 |
100 SEK | Startpris |