Kaffekoppar 15st, kaffefat 17st, assietter 15st, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, smärre fläckar, enstaka nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7)
2 700 SEK | 2022-09-30 13:50 |
2 600 SEK | 2022-10-01 19:27 |
1 200 SEK | 2022-09-30 16:31 |
150 SEK | 2022-09-30 13:36 |
100 SEK | 2022-09-29 22:02 |
100 SEK | Startpris |