Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 11st, förrättstallrikar 6st, assietter 12st, marmeladburkar 2st samt serveringsdelar 4st. Bruksslitage, repor, bl.a. med missfärgning, några delar med nagg. (Största diameter 24)
3 400 SEK | 2022-10-02 08:03 |
3 200 SEK | 2022-10-01 11:39 |
2 900 SEK | 2022-10-01 23:09 |
2 700 SEK | 2022-10-01 13:14 |
950 SEK | 2022-09-30 11:11 |
500 SEK | 2022-09-29 21:16 |
150 SEK | 2022-09-29 21:03 |
100 SEK | Startpris |