STOCKHOLM. Riksdaler 1643. SM 15. (SM76 15). JH 153. 27,99 g. Delvis korroderad. Vacker patina. Partly corroded. Beautiful patina.
Grade: 1+/01 (VF/EF)
11 000 SEK | 2022-09-18 18:22 |
10 500 SEK | 2022-09-18 18:20 |
10 000 SEK | 2022-09-14 23:58 |
9 800 SEK | 2022-09-18 10:45 |
7 400 SEK | 2022-09-12 20:14 |
5 400 SEK | 2022-09-11 11:03 |
5 200 SEK | 2022-09-11 11:02 |
5 000 SEK | Start price |