475. SCHATZ, SKEPPSUR OCH BAROMETER

Mässing på teakplakett. 1900-tal. Bredd 42 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 236620

23 Augusti 2022 20:38

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 700 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 600 SEK

700 SEK2022-08-23 20:33
600 SEK2022-08-22 22:58
500 SEK2022-08-23 20:05
400 SEK2022-08-23 10:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!