259. ILLUM WIKKELSÖ, FÅTÖLJER, ETT PAR

Teak med textilklädda kuddar. "Capella", Eilersen, Danmark, 1960-tal. Repor, märken, klädsel med slitage, band under sitsar med torrsprickor.

Varunr 236395

23 Augusti 2022 19:26

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 3 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK

3 400 SEK2022-08-23 19:23
3 200 SEK2022-08-23 16:07
3 200 SEK2022-08-23 18:23
1 800 SEK2022-08-23 18:03
1 100 SEK2022-08-23 02:01
600 SEK2022-08-18 23:25
500 SEK2022-08-15 13:32
450 SEK2022-08-14 22:48
300 SEK2022-08-12 08:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!