Teak med textilklädda kuddar. "Capella", Eilersen, Danmark, 1960-tal. Repor, märken, klädsel med slitage, band under sitsar med torrsprickor.
3 400 SEK | 2022-08-23 19:23 |
3 200 SEK | 2022-08-23 16:07 |
3 200 SEK | 2022-08-23 18:23 |
1 800 SEK | 2022-08-23 18:03 |
1 100 SEK | 2022-08-23 02:01 |
600 SEK | 2022-08-18 23:25 |
500 SEK | 2022-08-15 13:32 |
450 SEK | 2022-08-14 22:48 |
300 SEK | 2022-08-12 08:36 |
300 SEK | Startpris |