257. PINNSTOLAR, 2+2 ST

Bemålat trä. 1900-tal. Repor, märken. Enstaka ryggpinnar lösa. Rickiga.

Varunr 236393

23 Augusti 2022 19:26

Utrop 800 SEK

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!