Teakskiva, benställning i lackerad metall. Modern design, 1950-tal. Höjd 60, bredd 62 cm. Repor, märken.
1 300 SEK | 2022-08-23 19:24 |
1 200 SEK | 2022-08-23 19:24 |
1 000 SEK | 2022-08-23 13:05 |
600 SEK | 2022-08-22 22:13 |
500 SEK | 2022-08-19 10:43 |
300 SEK | 2022-08-12 20:12 |
300 SEK | Startpris |