Teak och bok. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 157, bredd 80 cm. Repor, märken.
1 600 SEK | 2022-08-23 19:20 |
1 500 SEK | 2022-08-23 19:18 |
1 100 SEK | 2022-08-23 19:17 |
1 000 SEK | 2022-08-23 18:01 |
450 SEK | 2022-08-23 14:34 |
400 SEK | 2022-08-23 14:33 |
300 SEK | 2022-08-17 16:15 |
300 SEK | Startpris |