152. FOLKE OHLSSON, SOFFBORD

Teak. "Florida", Tingströms Bra Bohag. 1960-tal. Höjd 57, skivans mått 83x83 cm. Repor, märken.

Varunr 236309

23 Augusti 2022 18:51

Utrop 800 SEK

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!