Mahogny. Regency-stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 75, skivans mått 193x117 cm. Tre iläggsskivor a 51 cm/st medföljer. Repor, märken.
900 SEK | 2022-08-23 18:39 |
800 SEK | 2022-08-23 18:28 |
800 SEK | 2022-08-23 18:31 |
300 SEK | 2022-08-21 15:26 |
300 SEK | Startpris |