Stengods. Signerad. Invändigt krackelerad. (Höjd 29)
1 800 SEK | 2022-08-21 11:59 |
1 700 SEK | 2022-08-21 11:59 |
1 600 SEK | 2022-08-21 10:12 |
850 SEK | 2022-08-20 19:22 |
450 SEK | 2022-08-21 01:30 |
250 SEK | 2022-08-19 18:28 |
150 SEK | 2022-08-19 17:25 |
100 SEK | Startpris |