Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerat brätte. Stämplad. (Diameter 31)
2 600 SEK | 2022-08-21 06:45 |
2 500 SEK | 2022-08-21 11:55 |
1 600 SEK | 2022-08-20 17:50 |
1 500 SEK | 2022-08-20 20:28 |
1 100 SEK | 2022-08-19 10:27 |
1 000 SEK | 2022-08-20 12:51 |
100 SEK | Startpris |