Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerad kant. Stämplade. (Diameter 25,5)
2 700 SEK | 2022-08-21 11:54 |
2 600 SEK | 2022-08-21 11:26 |
2 500 SEK | 2022-08-19 10:27 |
2 200 SEK | 2022-08-20 20:28 |
1 800 SEK | 2022-08-19 22:40 |
450 SEK | 2022-08-19 08:24 |
400 SEK | 2022-08-18 20:32 |
100 SEK | Startpris |