Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerad kant. Stämplade. (Diameter 21,5)
4 200 SEK | 2022-08-21 11:27 |
4 000 SEK | 2022-08-21 11:56 |
2 500 SEK | 2022-08-19 10:27 |
2 200 SEK | 2022-08-20 20:27 |
1 800 SEK | 2022-08-19 22:32 |
400 SEK | 2022-08-19 19:23 |
300 SEK | 2022-08-18 20:32 |
100 SEK | Startpris |