Tekoppar 8st, tefat 8st, assietter 8st, sockerskålar 2st varav en med lock, tekanna, äggkoppar 8st samt gräddkanna. Bruksslitage, bl.a. med repor och fläckar. Tekannan med spricka. Ett fat med nagg, ett fat med kantspricka. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 9,5)
9 600 SEK | 2022-08-21 11:59 |
9 400 SEK | 2022-08-21 12:00 |
6 200 SEK | 2022-08-21 11:59 |
5 200 SEK | 2022-08-21 10:39 |
4 800 SEK | 2022-08-15 16:32 |
3 200 SEK | 2022-08-19 05:42 |
1 700 SEK | 2022-08-18 23:14 |
1 200 SEK | 2022-08-18 19:41 |
100 SEK | Startpris |