Metall, horn och pärlemor. Kniven stämplad "Harr". Slitage, fläckar. (Hopfälld längd 19)
650 SEK | 2022-08-21 11:29 |
600 SEK | 2022-08-20 20:14 |
600 SEK | 2022-08-21 10:15 |
250 SEK | 2022-08-20 12:43 |
200 SEK | 2022-08-20 12:25 |
150 SEK | 2022-08-20 05:44 |
100 SEK | Startpris |