Textil och sämskskinn. Med broderad dekor. Slitage, fläckar, mindre kantskador. (Längd 60)
2 800 SEK | 2022-08-21 12:12 |
2 700 SEK | 2022-08-21 12:00 |
2 600 SEK | 2022-08-21 12:00 |
1 900 SEK | 2022-08-21 10:41 |
800 SEK | 2022-08-18 22:43 |
100 SEK | Startpris |